The Vampire diaries x The Originals

17. listopadu 2015 v 20:13 |  Píšu...

Tak se zase pro jednou ozývám. Nebudu se tu na nic vymlouvat ani se omlouvat. Prostě jdu rovnou na věc. Konečně jsem totiž viděla všechny díly Upířích deníků i Původních. Trvalo mi to déle, než jsem myslela. Ale zvládla jsem to. No a tak teď bych to tu s vámi ráda probrala, jelikož se oba dva seriály docela zajímavě vyvíjejí.
Začnu Upířími deníky, jelikož ty mě stále překvapují. Ani nevím kde začít. Možná tím, že je to celé až moc šílené!!!

Caroline a Alaric? To přeci nemůžou myslet vážně? Já chápu, že evidentně díky Caroline bude mít ty své dvojčata ale, aby kvůli tomu museli být spolu? To přeci není nutné, navíc mi k sobě prostě nejdou. Je to až moc divné. Tak že tohle je jedna z věcí, které se mi vůbec nelíbí.
Bonnie a Enzo? Byla jsem v šoku, když jsem se dozvěděla, že ten její tajemný nový kluk je právě Enzo. Ani ve snu mě to nenapadlo. Vždy jsem ho viděla spíš s Caroline. Přesto musím říct, že to není špatná kombinace. Myslím, že ty dva by spolu mohli být zajímavý pár. Tohle je jedna z věcí, co se mi líbí.
Co se týče Stefana a Damona, docela mě zajímá, před kým budou utíkat a co se stane, ale na to si budeme muset podle mě ještě počkat, že.
Co mě zajímá prozatím asi nejvíce je, jak dopadne Matt. Protože to bude určitě něco šokujícího, jak jinak. A ještě jako jediný tam nebyl.
No a rodina heretiků? Julian bude pěkný zmetek a už teď ho nemám ráda a Lily je pipka. Chápu, že je do něj zamilovaná ale že by byla až tak blbá?
Z heretiků se mi nejvíce zamlouvá Mary Louise a její přítelkyně Nora na tom taky neni zle, jen kdyby pořád nefňukala, že jí nevěnuje pozornosti atd.
Valerie je mi nesympatická a nemám jí ráda ale to už jsem tu jednou zmiňovala.

A jinak co se týče celkového děje, že se tam synové přetahují s maminkou a snaží si navzájem zhatit životy, mně nijak neučaroval. Navíc mi to přijde ohrané. Zvou se na párty na usmířenou. Co mi to tak připomíná? Aha, původní, když zvali Salvatorovy bratry s Elenou a ostatní…


Původní na tom jsou o něco lépe. Sice nic nového v tom, že chtějí zabít Klause, Elijaha a Rebeku, přesto to ujde.
Klaus a Elijah by se konečně mohli zase usmířit i když to Klaus přehnal ale každý má své tajemství, jak jsme se od Aurory dozvěděly. Ani Elijah není svatý.
Co se týče Aurory a Klause. Doufám, že Aurora zmizí co nejdříve, aby se mohl věnovat Camile. Vážně stále čekám na to, kdy si spolu něco začnou. Ona má ráda jeho, on jí ale pořád se tam pletou staré lásky.
Tristan a Lucien jsou psychopati a vážně nechápu, co tím chtějí docílit, že se snaží zabít původní. Ale ta minulost co spolu mají je docela zajímavá. To že je pronásledoval Mikel, je vážně hrozné ale přežili, tak proč se vztekat kvůli stům letům, když před sebou mají celé věky.
Trochu mi přijde, že Marcela odsouvají na druhou kolej a Elijah se k němu zrovna pěkně nechová a to mi docela vadí. Marcel je fajn postava podle mého.
Kdo mě ale překvapil, je Freya. Sice tam podle mě zatím nemá moc prostoru, jelikož se tam objeví vždy, když Klaus něco potřebuje ale zatím je fajn. Čekala jsem, že bude proti nim něco osnovat, ale vypadá to, že je na dobré straně a zatím jsem si ji oblíbila. Navíc se mi líbilo, jak se s Klausem haštěřily. Na to, jak se chtěli zabít.
Jo a pak tu je ještě ten čaroděj, ve kterém byl Finn. Bohužel si teď nevybavím jméno. Jako Finna jsem ho nesnášela a byl takový úlisný, přesto teď je v pohodě a s Camile jsou dobrý pár detektivů, nemyslíte?


Tak to je můj názor na oba seriály. Jaký máte vy?
 


Komentáře

1 Sheila Sheila | Web | 17. listopadu 2015 v 20:48 | Reagovat

No to že caroline bude s rickem to pro mě teda novinka :O :D ale to té bonnie s enzem vím, no mně se vůbec k sobě ty dva nehodí :D a taky mi to přijde už takový zamotaný, hlavně ta minulost stefana :D a no nevím Julian je prevít, nechápu Lily, je uplně zaslepená :D a na originals nekoukám, takže se nemůžu k té další části vyjádřit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama