V očekávání

4. října 2015 v 21:35 |  Píšu...

Každý správný fanoušek TVD nebo TO už se určitě nemůže dočkat, až se bude moci podívat na první díl. A že se to rychle blíží.
Musím říci, že i já se dost těším. Jsem zvědavá, jak se to vše bude vyvíjet, hlavně na Damona. Jelikož nám slibují toho starého, dobrého Damona, tak snad nezklame. Také se těším na naše nové přátelství Bonnie a Damona, protože podle mě se ještě máme na co těšit.
A samozřejmě jsem zvědavá na náš pár Stefana a Caroline. I když nejsem jejich fanda, jsem na ně dva přeci jenom zvědavá.
Na co se už moc tak netěším, je ta partička upíro-čarodějů. I když to budou právě oni, hlavní zlý padouši v celé sérii, tak bez nich bych se obešla. Nějak mi tam zrovna nesedly a už vůbec ta Lily Salvatore.

Na co se vy těšíte nejvíce?

Co se týče The Originals, tak na to jsem také zvědavá a to hlavně na Klause a Elijaha. Přeci jenom jejich bratrský vztah dostal opět zabrat a tak se jak to bude Klaus napravovat (jestli vůbec). Pak se těším a doufám, že se rozvine vztah mezi Klausem a Camile.

A jako vždy jsem natěšená na flashbacky z jejich minulosti. A nesmím zapomenout na jejich novou opět nalezenou sestru Freyu.

 


Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 5. října 2015 v 22:01 | Reagovat

Popravdě s TVD jsme to už někdy v polovině 5 série vzdala. Už se ani nedívím na celé díly, jen si vyhledávám nějaké scény na Youtube a zbytek obstará Tumblr. A i to dělám čistě kvůli Steroline, Bamon a protože Ian je prostě kus :D. Každodádně jsem docela zvědavá, jak se to bude vyvíjet bez Eleny. Popravdě by to mohlo být lepší než předtím. Podle všeho to vypadá na starého Damona (yay!), Steroline, Bamon a taky doufám, že Damon s Alaricem jsou zase BFF, v 5 ani v 6 sérii se mi jejich vztah moc nelíbil :D Tak uvidíme, no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama