Říjen 2015

V očekávání

4. října 2015 v 21:35 Píšu...

Každý správný fanoušek TVD nebo TO už se určitě nemůže dočkat, až se bude moci podívat na první díl. A že se to rychle blíží.
Musím říci, že i já se dost těším. Jsem zvědavá, jak se to vše bude vyvíjet, hlavně na Damona. Jelikož nám slibují toho starého, dobrého Damona, tak snad nezklame. Také se těším na naše nové přátelství Bonnie a Damona, protože podle mě se ještě máme na co těšit.
A samozřejmě jsem zvědavá na náš pár Stefana a Caroline. I když nejsem jejich fanda, jsem na ně dva přeci jenom zvědavá.
Na co se už moc tak netěším, je ta partička upíro-čarodějů. I když to budou právě oni, hlavní zlý padouši v celé sérii, tak bez nich bych se obešla. Nějak mi tam zrovna nesedly a už vůbec ta Lily Salvatore.

Na co se vy těšíte nejvíce?

Co se týče The Originals, tak na to jsem také zvědavá a to hlavně na Klause a Elijaha. Přeci jenom jejich bratrský vztah dostal opět zabrat a tak se jak to bude Klaus napravovat (jestli vůbec). Pak se těším a doufám, že se rozvine vztah mezi Klausem a Camile.

A jako vždy jsem natěšená na flashbacky z jejich minulosti. A nesmím zapomenout na jejich novou opět nalezenou sestru Freyu.