Season 2

23. září 2015 v 9:59 |  The Originals - TO
Vím, že bych se měla stydět ale poslední díly The Originals jsem dokoukala teprve včera. Nevím, proč jsem se na ně nepodívala dřív, přesto jsem uznala, že bych je už měla vidět.Musím uznat, že něco mě překvapilo a něco zase ne. Když to tak shrnu, tak všichni chtěli zachránit Hope, každý pro to měl jiný důvod a vlastně pomalu nikdo si nevěřil. Tak že bylo jasné, že to dopadne docela katastrofou.

Začnu od Hayley. Popravdě jsem ji tam nikdy moc nemusela ale s Elijahem by jako pár nevypadali špatně, přesto to se nejspíš nestane. Nemůžu si pomoct, ale od té doby co měla Hope u sebe a starala se o ní, mi přišlo, že se do role matky nehodí. Nevím proč ale dítě se k Hayley nehodí.
Co se týče kletby, kterou na ni a na ostatní vlky Klaus nechal uvalit, tak to bylo docela kruté od něj (ale co ne že). Ale zase tolik mi to nevadilo.

Co se týče Rebeky, tak bych ji raději uvítala ve starém těle, než v tom novém, lidském. Nevím, zda jsem pochopila správně, že opět odjela pryč. Což asi jo, když se loučila s Marcellem. Je to škoda, doufám, že nebude pryč dlouho.
Jinak Freya to neměla těžké s Dahlii, přesto ji pořád moc nevěřím. Navíc si jsou s Klausem povahově tak podobné, že to bude ještě hodně zajímavé.Z Daviny si udělali podle mě dost hloupě nepřítele. Sice je neměla ráda ani předtím, ale teď už to mají spočítaný. A to co ji řekl ten čaroděj, kterého posedl Finn (nevím jméno momentálně), že ať už mezi sebou Mikelsonovci cokoli, tak se vždy podpoří. Doufám, že Kola oživí. Byla by ho škoda, když už se tam objevil a oživují každého druhého. Tak můžou i jeho. Akorát bych ho možná raději viděla také v původním těle, i když v tom novém, jsem si ho také oblíbila.Elijah dostal opět tvrdou ránu od Klause a myslím, že si to nezasloužil. Už tak přišel o Hayley a teď mu Klaus vzal i Gin. Tím si to u něj podle mého definitivně podělal. Jsem zvědavá, jak se jeho bude vyvíjet dál, ale, jak sám řekl, po Klausově boku už to asi nebude.
Na druhou stranu mě dost zarazilo, že celou tu dobu vykládá, jak věří v Klause a jak by si měli všichni věřit a když pak po něm Klaus chce, aby mu věřil a zapudil Freyu ( i když nakonec nebude tak špatná, je to prostě Mikelsonová, tak že asi jako svatoušek nebude) tak se k němu obrátil zády, protože mu nevěřil. Což bylo od Elijaha taky docela nepěkné.No a samotný Klaus. Než přejdu k tomu co udělal, celou dobu jsem čekala, že si z Camille dají pusu a oni pořád nic. To jako nechápu. =D Vždyť on ji má rád, ona jeho má ráda a stejně před ní Klaus utíká. A doufám, že z ní jednou udělají upíra. Jako člověk, by tam stejně dlouho nevydržela a nechci, aby dopadla jako Matt v TVD.
Co se týče toho Klausova plánu k záchraně dcery, kterou jak je vidět má nakonec tolik rád. Byl to blbý plán ohledně sourozenců, jelikož si to u nich dost podělal. Už to nebude vždy a navždy. Na druhou stranu, Hope zachránil a ta poslední scéna v konečném dílu, byla prostě dokonalá. Moc mu to s ní slušelo. 


Komentáře

1 Janie. Janie. | Web | 27. září 2015 v 16:52 | Reagovat

Ahojky Wardrobe poslala jsem ti e-mail :)

2 Angelique Angelique | Web | 2. října 2015 v 23:59 | Reagovat

designy s tvd už nedělám, jelikož jich mám v katalogu už hodně.. kdyžtak koukni tam :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama