Bad Blood

20. září 2015 v 19:57 |  Vampire Diaries
Taky občas rádi zavzpomínáte na doby, kdy největším zlosinem v Mystic Falls byla Katherine a Klaus? S nimi to byla skoro procházka růžovým sadem, i když ne vždy. To je pravda.

Ale komu by nechyběli všechny ty výhružky, které Katherine a Klaus použili, všechny ty jejich slavné plány, které jim měli dostat, to co chtěli a především jejich sliby a lži. Oba se dokázali naštvat a urazit a je pravda, že neměli zábranu ani nikoho zabít a ničit životy jiným. Přesto mi přijde, že oproti následujícím záporákům, to pořád šlo.

Přeci jenom po Klausovi a Katherine se nám ti zlý dost vybarvili. Jestli si vzpomínám dobře, tak po nich byl ten zlý zase Silias. S ním to bylo také dost zajímavé a rozhodně nikoho nešetřil. Nebylo těžké se ho zbavit ale popravdě celou tu sérii se Siliasem mi tam kazili všichni ti dvojníci. Myslím, že kdyby to s nimi tolik nepřeháněli, tak by se mi ta série líbila víc.

Asi bych neměla vynechat i Enza ale na to, jak to s ním ze začátku vypadalo opravdu dobře, to nakonec dopadlo podle mě katastrofálně. Mrzí mě, že to s ním tak zkazili. Mohl to být vážně dobrý záporák. Snad to v nové sérii bude mít lepší.
Když už píšu o Enzovi, málem bych zapomněla na samý začátek seriálu, kde byl ten záporák Damon. Byl to skvělý záporák a i přes to všechno, nakonec nebyl ten nejhorší (jako že nejvíc zlý), nemyslíte?

Každopádně si myslím, že největší perla byl Kai. Na toho neměl ani Klaus a ani Silias. Můj názor je takový, že ať už Katherine nebo Klaus byli zlý a mysleli jen na sebe a dokázaly by udělat cokoli, aby bylo po jejich. Pořád měli nějaký ten kousek sebe, díky kterému dokázaly cítit. Přeci jenom měli někoho, na kom jim záleží. Za to Kai, ten byl spíš psychopat. Ten všechny ty zlé věci dělal jen tak pro potěšení, pro pomstu. Nezáleželo mu na nikom, jen si to užíval.
No a tak si říkám, co nás čeká dál? Podle traileru k sedmé sérii to bude zase o krok blíž temné a zlé straně. Člověk by řekl, že po Kaiovi už nemůže být někdo horší, přesto mi něco říká, že ta banda upíro-čarodějů matičky bratrů Salvatorových bude.

Přeci jenom upíři a čarodějové zároveň, to bude teprve zábava. I když trochu mě momentálně mate to, že matka Bonnie byla čarodějka a když se stala upírem, o moc přišla ale mám takový dojem, že nějaké vysvětlení v některém z dílů bylo, jen si ho nepamatuji.

I když jsem si říkala, že se mi TVD bez Eleny nechce sledovat, tak to nevydržím. Je to přeci TVD a stále je tam Damon a Caroline nebo Bonnie i ten Stefan. Jsem na to zvědavá a jsem zvědavá, jaké zlo nám předvede sedmá série.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama