Listopad 2014

Mix fotek

28. listopadu 2014 v 13:18 Nina Dobrev

Mám tu pár fotek Niny, na kterých se mi líbila. Je to vždy z nějakých akcí. Nině to vždy moc sluší
a má moc krásný úsměv. =)


Soutěž s Caroline

27. listopadu 2014 v 10:37 Bleskovky a poznávačky

Zapojila jsem se do soutěže na blogu Sheili. Postavu ze seriálu TVD jsem si vybrala Caroline, jelikož jsem si
jí docela hodně oblíbila. =)

Určitě se podívej te s kým soutěžím a dejte hlásek. Pokud dáte mě, tak samozřejmě oplatím kdykoli a budu
moc ráda. =)

hlasování
Názor na TVD 6x7,8

24. listopadu 2014 v 10:43 Píšu...

Včera jsem konečně viděla dva poslední díly TVD. Dost věcí mě tam překvapilo.
Tak třeba že Jo je sestra dvojčat. Vím, mělo mi to dojít dřív, ale holt nedošlo. =D I přesto nemám ráda Liv. A to jejich spojení je divné. Proč musí být vše zamotané?
Kai se mi začíná líbit, ale jeho psycho chování ne. Jsem zvědavá, jak to s Bonnie bude pokračovat. A to že poslala medvěda, bylo chytré. I když teď se jí to možná vymstí.
Damon opět skvělí. Je mi ho líto. Když se vrátí a Elena si ho ani nepamatuje. Sice je hezké, že chce vzpomínky vrátit ale na to je pozdě. Jak řekl Damon, že by si nikdy nenechal vymazat vzpomínky, to bylo pěkné. A pak s tím medvědem. =D No prostě Damon. Jak se s Alarikem vysmívali Stefanovi. =D
Jako Stefan je opravdu slepý ale já nechci, aby byli spolu s Caroline. Byli moc dobří přátelé a tak to mělo zůstat. Uvidíme.

Těším se na další díl. Bonnie se určitě vrátí, Jeremyho z toho klepne. =D Ne, ale bude určitě šťastný. No ono do toho ještě něco přijde. Jen tak to nebude. Doufám, že se Kai ale ven nedostane. To by pak bylo něco. Myslím, že by to ani Jo nerozdýchala.30 day Challenge - TVD 11

10. listopadu 2014 v 13:57 30 Day Challenge

DEN JEDENÁCTÝ - Oblíbená série
30 day Challenge - TVD 10

9. listopadu 2014 v 19:29 30 Day Challenge


DEN DESÁTÝ - Oblíbená epizoda

Damon je zpět!

4. listopadu 2014 v 23:03 Píšu...Už jsem si myslela, že mě Deníky ničím pořádným nepřilákají. Kromě tedy Bonnie a Damona ale popravdě, co se tam objevil ten Kai, tak mě to rozčilovalo. Namyšlený vrahoun. =D
Caroline se stále vztekala kvůli Stefanovi, ten zase pořád dělal: Je mi vše fuk a Elena, která byla Happy díky vymazání paměti.
No a pak se mi vrátil Damon! Nejlepší scéna, kde se někdo vrací z druhé strany. A ta dojemná bratrská scéna. Boží. =D
Teď se rozhodně těším na další díly. No a Bonne? Opět se obětovala, přitom, kdyby chtěli, tak se dostanou oba zpět, ale museli to nějak zdramatizovat.

Ke všemu samozřejmě Alarick má nějaké výpadky schopností asi a Elena bude cítit k Damonovi jen nenávist. To je fakt super.
Tak teď se už jen těším na pátý díl TO, kde se objeví Nina. =)