Květen 2011

Damon a Stefan - špn. promo

27. května 2011 v 19:49 Videa
Tak tohle si určitě pusťtě a pěkně se zasmějete. Paulův úsměv je nádherný a Ian je blázen :D .. Moc pěkný videjko.
zdroj: the-vd.cz

Nina - Elena

27. května 2011 v 19:13 Nina Dobrev
Recenze: The Vampire Diaries

25. května 2011 v 17:10 Vampire Diaries
Na webu the-vampirediaries.cz dali odkaz na stránku gorilla.cz, kde je recenze tvd.
Jsou to zajímavý názory na postavy vampire diaries a tak nějak celkově.

Recenze: The Vampire Diaries - Pohlednější Bella a Edward po druhém roce známosti

úvod:
The Vampire Diaries (Upíří deníky) jsou v současnosti nejúspěšnějším seriálovým počinem americké televizní stanice CW.
Když představili nejen další upírský seriál, ale navíc našli ústřední dvojici, která (především v mužském případě) jako by z oka vypadla knižnímu popisu Belly a Edwarda právě ze Stmívání.
Zlé jazyky přitom tvrdí, že tvůrci měli mnohem šťastnější ruku při výběru hlavních protagonistů než jejich filmoví kolegové. Aby se Upíří deníky obhájily, odkazují na svou vlastní knižní předlohu, která vznikla dříve, než měla vůbec Stephenie Meyer onen slavný sen o chlapci s pokřiveným úsměvem. A tak už nás druhým rokem obšťastňuje pár upířích sourozenců a křehká slečna ve stylové kožené bundičce.

Kousnout či nekousnout?

Neodpustitelné je nicméně to, co tvůrci provádějí s postavou staršího Salvatora. Damon z první řady byl charismatický, nebezpečný, zábavný... Prostě někdo, koho si (nejen) náctiletá dívka s nadšením pozve domů, i kdyby ji to mělo stát poslední kapku krve. Úvodní sezóna Upířích deníků mu zkrátka patřila, ukradl si pro sebe bez problémů každou scénu, ve které se objevil. Za to Damon z druhé řady možná občas někoho kousne nebo příležitostně někomu vyrve z těla nějaký ten orgán, ale většinou je to hodný, sentimentální, po uši zamilovaný chlapeček, který by potřeboval přetáhnout palicí po hlavě, aby se trochu vzpamatoval. Jednoho Stefana už přece máme, na co potřebujeme dalšího?
- Musím říci že s tím tak trochu souhlasím.A pak jsou tu ti ostatní...

Naopak vlkodlačí zápletka byla do příběhu zakomponována překvapivě dobře (to se ovšem nedá tvrdit o její vizuální stránce) a dokonce i nejstarší upíři na světě působili vcelku přijatelně. Smůlu má ten, kdo tenhle názor nesdílí, jelikož se s nimi podle všeho budeme setkávat i nadále. Pochválit lze také určitou míru odvahy tvůrců v ohledu eliminace postav, ačkoliv existují obavy z potenciálních návratů zesnulých. Pravdou i tak zůstává, že k hromádce nepřeživších by se dali přidat i mnozí další, aniž bychom snad uronili slzu.
- No nevím, akorát moc s kritizované.

Pak je tam článek o Eleně..


Pravá krev bez rizika žaludeční nevolnosti

Naskýtá se samozřejmě otázka, zda má vedle excelentního seriálu HBO Pravá krev (True Blood) vůbec cenu pouštět se do výroby dalších přerostlých špičáků. Jak je ale vidět na sledovanosti, své místo si již dvouletý apel na teenagery chtivé upířích romancí našel. A právem. Pravá krev totiž není pro každého, někteří si stěžují, že je až příliš násilná a naturalistická, jiní zase mají problém se slovníkem, který si rozhodně nebere servítky. Takže není s podivem, že rodiče náctiletých spí mnohem klidněji, hltají-li jejich ratolesti umírněnou variantu upířího šílenství. Pokud jde o mě, jsou Deníky dobrou útěchou v dobách absence True blood. A ještě malé upozornění na závěr. Čaj z verbeny nebo-li sporýše od vás možná odežene upíry, ale po jediném doušku zjistíte, že je nejspíš příjemnější nechat se zakousnout...

Ian a Nina in Paris

25. května 2011 v 16:56 Společné akce
Mám tu pár fotek Niny a Iana v Paříži.
Muselo to tam být super, zvláť když si můžou dovolit hodně. Ale zas na druhou stranu všechny ty fanoušci nebo paparazzi ( to slovo zní hrozně :D ) byli asi fakt otravní.
zdroj:
http://vditaliagallery.altervista.orgIan to vzal do vlastních rukou ..Tady je fotí Nina mamka (myslím že je to Nina mamka)

SYNOPSE K 3.SERII

23. května 2011 v 18:28 Vampire Diaries

A jeto tuuu. CW zveřejnila oficiální synopsi ke 3. řadě TVD.


Třetí série nám poskytne přístup k více informacím o Klausovi a celé rodině Původních stejně tak, jako budou odhaleny Klausovy motivy, proč chce Stefana na své straně. Zatímco Stefan klesá ke dnu a stále více se přibližuje temné straně, Damon a Elena se cítí vinnými za to, že jejich vztah je stále silnější i přesto, že oba pracují společně na tom, aby dostali Stefana ze scestí. Duchové z Jeremyho minulosti přinášejí mocné poselství, které se mu snaží doručit - nehledě na to, jaký má jejich přítomnost dopad na Jeremyho vztah s Bonnie. Caroline s Tylerem jsou si čím dál tím více bližší, ale mezi jejich rodinami se rozpoutá válka.


Ian o falešné krvi

23. května 2011 v 18:21 Ian Somerhalder
Zdroj: the-vampirediaries.cz
Ian Somerhalder (Damon) je v Paříži na Welcome to Mystic Falls Convention. (Nevím jestli pořád)
Nejlepší z nich je prý video, které je níže, a ve kterém Ian mluví o falešné krvi, kterou mají v seriálu.


Bohužel nejsem angličtinář tak ničemu nerozumim ale na webe se to LENK@ pokusila přeložit a řekla bych že velmi dobře.
Tak tady je něco málo:

"Takže, všechny holky Nina, Candice a Kat Graham, musejí každý týden darovat trochu krve, protože já jsem dost "method actor" (nevim přesně termín, je to asi jako realistický nebo tak), víte. Někdy to smícháme s vodkou nebo s něčím.. Nemůžu vystát tu krev, nesnáším ji. Protože je to červené, červená barva je nejvíce toxická barva jídla, kterou můžete dostat do těla. Nevím, jestli jste si všimli, ale já se snažím žít co nejvíce zdravě a zatím jsem zkonzumoval víc falešné krve za 9 měsíců mého života, než si dokážete představit. Je jich 5 druhů - na blízko máme tekutinu, která je čistě organická. Je to extrakt z třešňového džusu. Funguje to, protože ve scéně si dáte doušek a je to jako (..xicht), takže to vypadá, jako že vám to v podstatě chutná, že jste celí natěšení to pít. Ve skutečnosti každý kousíček vašeho těla protestuje. A pak máme další pro odkapávání, což je nějaký sirup.. Jemný na pití, ale potom, co si jich vezmete pět (nebo tak nějak) je vám jako (.. blicí xicht)." Říká, že by ho to všechno zabilo (?nevim) v v létě po tom, co si jich pár dá, odejde ze scény o čase na oběd a jde běhat (něco..), protože má v těle moc cukru a cítí, jako by "odpadnul". "Takže ta věc s krví, je hodně intenzivní a musíme se s tím vypořádat skoro každý den. To je "Damon si dává drink, Damon někoho vysává.." Je to hodně krve v našich životech a ještě jsme to pořádně nedomysleli, ať už jsem pracoval jako herec v Evropě, USA nebo v Africe, pořád jsme nepřišli na to, jako to udělat opravdu přirozeně.
fotečky

21. května 2011 v 15:12 Vampire Diaries
Video - Elijah

19. května 2011 v 8:17 Videa
Video týdne z the-vampirediaries.cz ... Líbilo se mi nejvíce zatím ze všech a na víc podle mě je Elijaha škoda. Budu doufat že se vrátí :)


Hlášky Damona z 2.serie

19. května 2011 v 8:09 Vampire Diaries
Na webu the-vampirediaries.cz jsou hlášky Damona tak jsme vybrala ty co si o nich myslím že jsou nejlepší, protože jich tam je dcl hodně.

Udělala jsem i anketu jaká hláška se vám líbí nejvíce. Tak hlasujte ať víme která je podle vás ta nej.

1) "Políbil jsem tě a myslel si, že jsi mi polibek opětovala. Dvojnice mi zkazila všechnu srandu. Jak si myslíš, že mi je?"


2) "Nemáš strach, že jednoho dne se všechna lesní zvířátka spojí a budou se bránit?"

3) "Žijeme v realitě a nic takového jako vlkodlaci nebo bojové želvy neexistuje."

4) "Můj otec taky nenáviděl upíry. Ze stejného důvodu jako tvůj táta. Jenom to bylo v roce 1864. Lidé věděli, jak vyřezávat."

5) "Jestli je to s tím vlčím mužem pravdivé, viděl jsem už dost filmů, abych věděl, že to nevěstí nic dobrého. Znamená to, že Mason Lockwood je jako Lon Chaney z masa a kostí, a že ten malej syčák Tyler může být dost dobře Lon Chaney junior. Z čehož plyne, že Bela Lugosi, a tím myslím sebe, je totálně v hajzlu."


6) "Pokud budeme věřit těm nadpřirozeným čaro-woo-doo legendám z obrázkové knihy, tak jsme idioti."

7) "Dívám se na tebe a vidím sám sebe. Méně okouzlující, méně inteligentní verzi."

8) "Je opravdu k popukání, jak daleko musím zajít, abych tě znovu a znovu zachránil."

(Měla by ses jít podívat ven, užít si slunce. Počkat… Ty vlastně nemůžeš)


9) "Pokud začneš být sentimentální, zabiju tě rovnou sám, jen abych se zbavil toho utrpení."

10) "Jsi má existenciální krize. Zabiju tě? Nezabiju tě? Ale já musím, Jessico, protože nejsem člověk. A chybí mi to. Chybí mi to víc než cokoliv jiného na světě. To je moje tajemství. Ale existuje jen určitá míra utrpení, kterou muž snese."

11) "Měním se a vyvíjím v muže, který je schopen konat dobro. Raději si hlídej záda, protože bych se mohl dát na cestu hrdiny a ukrást ti slávu."

12) "Blbý nápad neexistuje. Existují jen uboze provedené úžasné myšlenky."

13) "To, že jsme tě nezapálili, zatímco jsi spala, si nepleť s tím, že ti věříme."

14) "Jestli se vrátíš jako upír, tak tě probodnu sám. Protože to, že bys mě navěky nenáviděla, bych nesnesl."