Srpen 2010

Nina v L.A.

30. srpna 2010 v 20:45 Nina Dobrev
vc
fd
fd
gf
fd
fd
d

The Vampire Diaries - Season 2 - Promo Ads

27. srpna 2010 v 20:15 Vampire Diaries
Na světě je nové promo ke 2.sérii Vampire Diaries. Je to to z propagačních videí.
         Tady to moc sluší Nině. :)
hg
j

Happy birthday, Kayla!

27. srpna 2010 v 14:30 Kayla Ewell
Dnes slaví 25. narozeniny představitelka Vicki Donovan, Kayla Ewell. Tak přeji vše nejlepší a štěstí na role.
hg

wallpery

27. srpna 2010 v 13:01 Paul Wesley
f
hg
jh

walpery

27. srpna 2010 v 13:00 Ian Somerhalder
hg

Vítězný song pro Iana od Matta Davise

26. srpna 2010 v 21:10 Ian Somerhalder
Dnes před chvilkou jsme dávala na blog, že Ian Somerhalder (Damon) vyhrál anketu o "Nejvíce sexy zvíře". A Matt Davis (Alaric), který Ianovi sehnal "pár" hlasů, neměl nic jiného na práci, než Ianovi složit píseň a umístit ji na svůj Twitter. Pokud se chce pořádně zasmát, poslechněte si ji sami, stačí totiž jen kliknout na tento odkaz nebo se podívat níže!

Nejvíce sexy zvířetem se stává…

26. srpna 2010 v 20:58 Vampire Diaries


Kdo jiný než náš Damon Salvator! Z celkových 64 upírů, vlkodlaků a dalších stvoření se do finále dostal Damon Salvatore a Edward Cullen. Celkový rozdíl nakonec činil pouhých 3 902 hlasů. Konečnému vítezství Iana Somerhaldera v anketě nakonec možná i dopomohlo mnoho celebrit; na Twitteru žádal Matt Davis o hlasy například Baracka Obamu, Lagy GaGu, Justina Biebera či Kanyeho Westa.

Tak či tak, Damonovi i Ianovi samozřejmě gratulujeme, protože tím Cullenovic (ne)upírem bychom se přeci nenechali porazit. :o)

hg

Nové promo k 2. serii Niny

26. srpna 2010 v 20:54 Vampire Diaries
Na vampirediariesonline.com byla zveřejněna nová promo fotka ke 2. sérii Upířích Deníků, na níž je představitelka Eleny/Katherine Nina Dobrev. Promo v HQ naleznete v galerii.

hg

New fotky k 2.serii 2x02

26. srpna 2010 v 20:53 Vampire Diaries
 Čas letí a zachvliku tu bude pokračování 2. serie TVD . Taky uz známe název 4. epizody -  Memory Lane.

fd
fd

Saturday Night Magazine – rozhovor s Ninou Dobrev

23. srpna 2010 v 18:30 Vampire Diaries
Tak jsme koukala na stránky o www.vampirediaries.cz. a nalša rozhovor s Ninou a tak jsem vám ho sem dala. Snad se bude líbít.


Přiznáváme se, byli jsme nakaženi upírským šílenstvím a The Vampire Diaries na CW se stalo naší nejnovější tesákůplnou posledlostí. Stali jsme se závislými na milostném trojúhelníku Elena - Stefan - Damon kvůli jejich mladické úzkosti i krvesajícímu půvabu. Přidejte k tomu sexy upírku Katherine a už se nemůžeme dočkat, co se stane v nové sérii, která bude mít premiéru v září. Setkali jsme se se seriálovou hvězdou Ninou Dobrev, abychom zjistili, co nás čeká.

jh
SNM: Co vás původně přivedlo k seriálu a k postavě Eleny?
ND: Pamatuji si, jak jsem to četla a přitahoval mě fakt, že byla průměrná holka, zničená různými způsoby, a pak jsem to víc zkoumala a zjistila, že pravděpodobně budu muset hrát i Katherine, která je úplně jiná. Tohle je jedna z nejvzácnějších, nejvíc cool příležitostí v televizi, hrát dva lidi najednou.

SNM: Koho je větší zábava hrát - Elenu nebo Katherine?
ND: Myslím, že jako cokoli v životě, co je vám upíráno nebo k čemu se často nedostanete, tak si to užíváte víc než cokoli jiného, protože je to jako provinilá slast. Takže kdykoli hraji Katherine, protože to dělám zřídka, tak si to strašně moc užívám.

SNM: Myslíte si, že by Damon a Elena mohli někdy mít dobrý, zdravý vztah?
ND: "Damon" a "zdravý" v jedné větě? To je legrační! Já nevím, myslím, že způsob, jakým série skončila, nenaznačuje, že Damon a Elena jsou téma na pořadu dne, protože mu na ní až tak nezáleží. On si vybral Katherine. Tuší, že je zamilovaný do Eleny, ale Elena to tak necítí. Ona v něm vidí kamaráda. Vnímá ho jako bratra svého kluka a občas jako osinu v zadku. Ale jejich přátelství a chemie mezi nimi narůstá.

SNM: Kdyby to bylo na vás, kterého bratra byste si vybrala?
ND: Určitě bych si vybrala toho druhého bratra - nebo možná jejich kombinaci. Myslím, že obě postavy mají různé kvality, které jsou velmi lákavé, takže záleží na každém, co si vybere. Kdybyste je zkombinovali, byl by z nich perfektní muž, protože Stefan je oddaný, sladký, ochranitelský a milující, a Damon je spontánní, bláznivý, zábavný a vzrušující. Každá žena si musí najít kluka, který ji uchvátí, a Damon a Stefan uchvacují každý jinou část Eleny.

fg
SNM: Býváte všichni spolu i mimo natáčení?
ND: Mysleli byste se, že už budeme mít jeden druhého po krk, ale ne! Všichni jsou tak milí a sladcí, vzájemně se o sebe staráme. Nemůžeme se dočkat, až budeme zpátky v Atlantě a začneme znovu natáčet.

SNM: Jak se seriál stával stále populárnější, měla jste nějaké zvláštní setkání s fanoušky?
ND: Jasně, měla jsem jich spoustu! Jednou jsem byla s mámou na józe a nějaká dívka za mnou přišla, když jsem byla napůl nahá v šatně, a ptala se mě na seriál a chtěla autogram a společnou fotku, zatímco jsem tam seděla, jak říkám, napůl nahá!

SNM: Co si myslíte o celém upírském šílenství? Sledujete seriál True Blood nebo ságu Stmívání?
ND: Víme o sobě a vzájemně se podporujeme, mám mezi nimi řadu přátel. Zrovna před pár dny jsem dokončila natáčení filmu s Kellanem Lutzem. Upíři jsou žhavé zboží. Jsou sexy a záhadní a nebezpeční.

SNM: Můžeme v další sérii očekávat vlkodlaky? Můžete něco naznačit?
ND: Nemůžu vám o tom říct. Možná, možná ne, nedovolí mi o tom mluvit. Promiňte.

nb
SNM: Jsou v LA nějaká místa, která máte obzvlášť ráda?
ND: Ráda trávím čas v Santa Monice. Když to jde, jsem ráda u vody. Mám ráda 25 Degrees, mají nejlepší burgery a taky 8 Oz! Chodím nakupovat na Melrose. Když můžu, tak jdu v neděli na bleší trh na Melrose.

SNM: Zmínila jste film natáčený s Kellan Lutzem, The Killing Game, co nám o něm můžete říct?
ND: Zaujalo mne to z důvodu, že jsem vždycky chtěla hrát v akčním filmu. Taky jsem chtěla hrát někoho staršího. Hraju mladou dvacetiletou holku, se kterou se Kellan ožení. Jsem jeho žena! To byla legrace. Jsem taky těhotná, musela jsem mít bříško.

SNM: Co děláte ráda v sobotu v noci, když nepracujete?
ND: Dvě věci: Buď jdu ven na úžasnou večeři a jen si užívám skvělé jídlo a pak se dívám na film nebo se poflakuju, nebo si vyjdu ven s holkama a jdeme do baru. Mám ráda intimní atmosféru, kde si můžete opravdu popovídat se svými přáteli a fajn lidmi.

Oficiální Trailer k 2. serii

20. srpna 2010 v 9:25 Vampire Diaries

 Je tu oficiální trailer na druhou sérii! Zkoukněte ho na http://www.vampire-diaries.cz/ .

A zde oficiální promo plakát:

fd